Biotek Milano

NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA DLA TWOJEGO PIĘKNA – BIOTEK

Produkty do makijażu permanentnego od renomowanej włoskiej firmy Biotek Milano wyznaczają standardy w branży, dzięki swoim bezkompromisowym wartościom i jakością produktów, które są stuprocentowo wegańskie, nietestowane na zwierzętach oraz posiadające certyfikaty CE.

Pigmenty do makijażu permanentnego Biotek nie zawierają żywic akrylowych, są hipoalergiczne i produkowane zgodnie z surowymi europejskimi standardami bezpieczeństwa REACH. Dodatkowo jednorazowe igły wykonane ze stali chirurgicznej, które są kluczowe w procesie makijażu permanentnego, przechodzą proces sterylizacji promieniami gamma, tak samo jak najbardziej zaawansowane wyroby medyczne.

Biotek produkuje wszystkie swoje produkty we Włoszech od ponad 30 la. Przez lata, jako mała włoska firma, Biotek stał się marką numer jeden na całym świecie, z dumą reprezentując włoską jakość i designe. Biotek to doskonałej jakości 58 pigmentów do brwi, ust, powiek i pigmentacji medycznej, a wszystkie one spełniają europejskie normy REACH. Biotek to również urządzenia do makijażu permanentnego, ale także i igły i akcesoria najwyżej jakości spełniające normy ISO 9001.

W Biotek cenimy jakość i bezpieczeństwo na równi z pięknem, ale również wiemy, że szczegóły robią różnicę, dla tego tak mocno dbamy o szczegóły!