Kriolipoliza CoolTech

Kriolipoliza Cooltech

Borykasz się z miejscowo odkładającą się, trudną do usunięcia tkanką tłuszczową? Pozwól, że przedstawimy Ci skuteczne rozwiązanie. Kriolipoliza Cooltech to zabieg, który doprowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie do temperatury -8 st. Celsjusza.

Kriolipoliza Cooltech dostępna w Vici Clinic w Krakowie pomoże Ci spełnić marzenie o perfekcyjnej sylwetce. Urządzenie zamraża komórki tłuszczowe, które póżniej wydalane są z organizmu w czasie procesów metabolitycznych. Zabieg jest w 100% bezpieczny oraz nieinwazyjny. Obszar zabiegowy zabezpieczany jest oryginalną nakładką antyodmrożeniową firmy Cocoon Medical, zapewniając Ci tym samym najwyższy komfort.

CoolTech to najskuteczniejsza metoda, która pozwala zwalczyć różne typy otyłości. Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej przeprowadza się w serii 2-4 zabiegów, natomiast już po pierwszym widoczne są zaskakujące efekty. Dla wzmocnienia i wydłużenia rezultatów należy wypijać około 2 litrów wody dziennie oraz wdrożyć aktywność fizyczną, np. jazda na rowerze, spacer czy wizyty na siłowni.

Dzięki połączeniu kriolipoliza CoolTech z zabiegiem ICOONE dodatkowo ujędrnimy sylwetkę, pozbędziemy się zastojów limfatycznych oraz przywrócimy uczucie lekkości.

CoolTech w parze z falą akustyczną CellVibe doprowadzi do szybszego usunięcia komórek tłuszczowych, które będą osłabione poprzez wcześniejsze zamrożenie. Fala akustyczna rozprawi się też z uporczywym cellulitem.

Wykonanie zabiegu HIEMT po kriolipoliza CoolTech wzmocni i uwydatni mięśnie oraz dodatkowo zredukuje tkankę tłuszczową.

W Vici Clinic nasi wykwalifikowani specjaliści dobiorą indywidualny plan zabiegów dopasowany do potrzeb oraz problemów klienta, by ten mógł cieszyć się rezultatami przez długi czas.

VICI CLINIC
ul. św. Sebastiana 2, Kraków
Kriolipoliza Kraków

Powiązane wpisy