O mnie

Sprawienie, by kobiety czuły się piękniejsze i bardziej pewne dzięki moim makijażom, stało się nie tylko moją wymarzoną pracą, ale także moją prawdziwą pasją!

Mam na imię Krzysztof, i miło jest mi Cie gościć na mojej stronie, gdzie możesz zapoznać się z moim warsztatem pracy jakim jest makijaż permanentny. Z branżą beauty jestem związany od 2013 roku gdy stawiałem pierwsze kroki w jednym z prestiżowych krakowskich salonów urody, od obsługi klientka a póżniej po odbyciu kilku szkoleń również wykonywaniem zabiegów kosmetycznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zacząłem coraz bardziej poznawać potrzeby klientek, a świat piękna zaczął jeszcze bardziej mnie pochłaniać.

Rok 2015, to czas zmian gdzie wspólnie z przyjacielem otworzyłem pierwszą klinikę piękna w Krakowie, w której przyjmuje swoje klientki do dnia dzisiejszego. Po 2 latach od otwarcia, postanowiłem dalej rozwijać się zawodowo i tak padło na makijaż permanentny – z czego bardzo się ciesze bo ta miłość trwa do dziś! Wybór marki do gabinetu też był nie lada wyzwaniem bo chciałem aby pigmenty, urządzenia, igły były bezpieczne dla klientki a ich jakość z najwyższej półki – dlatego wybrałem włoską markę Biotek która jest liderem od 30 lat w dziedzinie makijażu permanetnego. Zaczynając zawód linergisty byłem nie licznym mężczyzną w Polsce którzy zajmował się makijażem permanentnym – można było policzyć na jednej dłoni. Zawód ten był do tej pory tylko zarezerwowany przez kobiet. Obecnie już nie dziwi nikogo że wykonuje ten zawód, nawet klientki wolą oddać się w moje ręce bo jak twierdzą – kto jak kto, ale mężczyzna wie najlepiej co może podobać się w kobiecie i jak to piękno podkreślić.

Codziennie szlifuje swój warsztat pracy. Biorę udziały w większych konferencjach branży PMU w Polsce, jak i za granica min. Mediolan, Kijów, gdzie pozwala mi to na poznanie najnowszych trendów pigmentacji, wymiany doświadczeń i zawarciu nowych znajomości.. Miałem przyjemność być zaproszony na prezentacje pokazową swojej pigmentacji, szerszej publiczności podczas targów Beauty w Warszawie oraz Krakowie. Wybierając szkolenia staram się zawsze u najlepszych trenerów makijażu permanentnego których prace najbardziej mi odpowiadają pod względem estetyki. Jako nieliczny w Polsce posiadam certyfikat zaliczony egzaminem praktycznym ukraińskiego stowarzyszenia Linergistów KCCK, ukończony stopniem 5 – uzyskanym tytułem, permanent master – który świadczy o zdobytym doświadczeniu, estetyki pracy oraz szerokiej wiedzy o makijażu permanetnym. W grudniu 2017 roku, pigmentacja ust którą wykonałem została doceniona przez markę Biotek i oznaczona znakiem Quality Propound i tym samy dołączyłem do zacnego grona specjalistów tej marki. Jednym z największych osiągnięć jest również zakwalifikowanie się i udział w międzynarodowych mistrzostw makijażu które odbyły się w Polsce w Gdyni podczas PMU Gold Conference. w kwietniu 2018 roku. W 2019 zdobyłem tytuł vicemistrza Polski w makijażu permanentnym podczas mistrzostw w Poznaniu.

Od ponad 5 lat i setkach wykonanych różnych zabiegów upiększających w końcu znalazłem swoje przeznaczenie – być specjalistą od brwi, permanentnych brwi i mikropigmentacji.

Zapraszam do skorzystania z moich usług makijażu permanetnego w klince VICI CLINIC w Krakowie oraz Nowym Sączu. Dla osób chcących wykonywać makijaż permanetnym przygotowałem szereg szkoleń.

Krzysztof – certyfikowany trener marki Biotek

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ!

+48 509 099 199

=""