O mnie

 

Witaj w mojej Akademii.                                                                                                            

 

Dziękuję, że mimo tak licznej rzeszy specjalistów na rynku odwiedzasz moją stronę. W Majerski Academy od lat realizuję swoje największą pasje jaką jest kreowanie wizerunku przez zabiegi Mikropigmentacji, urzeczywistniając tym samym zdobytą wiedzę i umiejętności. Przyjmując klientki w swoim gabinecie, chętnie dzielę się z nimi doświadczeniem, pokazując mój permanentny świat – oferując im to co potrafię najlepiej.


Jestem wielkim pasjonatem swojego zawodu, do którego zapałałem miłością kilka lat temu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych bo lubię się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Jestem upartym, wymagającym perfekcjonistą, mocno zaangażowanym w to co robię. Uwielbiam pracę z ludźmi. Czuję się wyróżniony, gdy na fotelu zasiadają klientki i klienci – oddając się moim umiejętnościom, bo to dla mnie ogromne wyróżnienie. Doceniam, gdy podczas zabiegu otrzymuję niezależność tworzenia, bo daje mi ona nowe możliwości kreacji. Każdego dnia zmagam się ze stereotypami i udowadniam, że to jakość wykonywanej przez mnie pracy, a nie moja płeć jest gwarantem sukcesu

Jestem współwłaścicielem sieci salonów Vici Clinic oraz właścicielem i trenerem w Majerski Academy, a także linergistą i certyfikowanym trener makijażu permanentnego. Spod mojej ręki w prasie branżowej ukazało się kilka artykułów na temat makijażu permanentnego oraz jego pielęgnacji. W 2019r zdobyłem tytuł Wicemistrza Polski w makijażu permanentnym International PMU Championship Poznań 2019, a rok wcześniej byłem finalistą międzynarodowych mistrzostw PMU Gold Conference 2018. Jako jeden z nielicznych w Polsce mogę poszczycić się certyfikatem Ukraińskiego Stowarzyszenia KCCK na poziomie 5 z tytułem Master, oraz trzykrotnym zdobywcą odznaczenia Biotek Quality Approved. W 2020r otrzymałem wyjątkowe oznaczenia PMU Artist ( jako 410 osoba na świecie! ) dla wybitnie uzdolnionych artystów pmu, jak również dołączyłem do grona światowych specjalistów pmu Association of International Permanent MakeUp Artist ( nr 20-00803 ). Biorę czynny udział w największych konferencjach branży PMU w Polsce i na świecie min. w Mediolanie i Kijowie. Kilkukrotnie brałem udział w targach PMU min. Beauty Forum w Warszawie oraz LNE w Krakowiem gdzie prezentowałem swoje umiejętności reprezentując jedną z marek makijażu permanentnego. Jestem zapraszany do udziału w konferencjach PMU na których prezentuje przed uczestnikami swoje pigmentacje podczas pokazów ” Mistrzów PMU” jak również jako sędzia podczas organizowanych mistrzostw. Dbając o jakość oferowanych usług i szkoleń, wybieram zawsze szkolenia u najlepszych trenerów makijażu permanentnego, których prace najbardziej mi odpowiadają pod względem estetycznym.

 

Witam w moim świecie.

 

 

 

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ!

+48 509 099 199

Trener Regionalny
="Trener