O mnie

Witaj w mojej Akademii.


Dziękuję, że mimo tak licznej rzeszy specjalistów na rynku odwiedzasz moją stronę. W Majerski Academy od lat realizuję swoje największą pasje jaką jest kreowanie wizerunku przez zabiegi Mikropigmentacji, urzeczywistniając tym samym zdobytą wiedzę i umiejętności. Przyjmując klientki w swoim gabinecie, chętnie dzielę się z nimi doświadczeniem, pokazując mój permanentny świat - oferując im to co potrafię najlepiej.

Jestem wielkim pasjonatem swojego zawodu, do którego zapałałem miłością kilka lat temu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych bo lubię się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Jestem upartym, wymagającym perfekcjonistą, mocno zaangażowanym w to co robię. Uwielbiam pracę z ludźmi. Czuję się wyróżniony, gdy na fotelu zasiadają klientki i klienci - oddając się moim umiejętnościom, bo to dla mnie ogromne wyróżnienie. Doceniam, gdy podczas zabiegu otrzymuję niezależność tworzenia, bo daje mi ona nowe możliwości kreacji. Każdego dnia zmagam się ze stereotypami i udowadniam, że to jakość wykonywanej przez mnie pracy, a nie moja płeć jest gwarantem sukcesu.

Jestem współwłaścicielem sieci salonów Vici Clinic oraz właścicielem i trenerem w Majerski Academy, a także linergistą i certyfikowanym trener makijażu permanentnego Biotek, a także Biegłym Sądowym z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji działającym na zlecenie Krakowskiego Sądu Okręgowego. 

W latach 2020 - 2023 dołączyłem do zaszczytnego grona Trenerów Marki Long-Time-Liner. Spod mojej ręki w prasie branżowej ukazały się liczne artykuły na temat makijażu permanentnego oraz jego pielęgnacji. W 2019r zdobyłem tytuł Wicemistrza Polski w makijażu permanentnym International PMU Championship Poznań 2019, a rok wcześniej byłem finalistą międzynarodowych mistrzostw PMU Gold Conference 2018. Jako jeden z nielicznych w Polsce mogę poszczycić się certyfikatem Ukraińskiego Stowarzyszenia KCCK na poziomie 5 z tytułem Master, oraz trzykrotnym zdobywcą odznaczenia Biotek Quality Approved.

Biorę czynny udział w największych konferencjach branży PMU w Polsce i na świecie min. w Mediolanie i Kijowie.  Kilkukrotnie brałem udział w targach PMU min. Beauty Forum w Warszawie oraz LNE w Krakowiem gdzie prezentowałem swoje umiejętności reprezentując jedną z marek makijażu permanentnego. Dbając o jakość oferowanych usług i szkoleń, podnosząc nieustannie swoje umiejętności, wybieram zawsze szkolenia u najlepszych trenerów makijażu permanentnego, których prace najbardziej mi odpowiadają pod względem estetycznym.

Majerski Academy to placówka szkoleniowa, która posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu możesz u mnie realizować szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) oraz Urzędu Pracy (UP). Moja placówka corocznie przechodzi audyt certyfikacji w celu potwierdzenia utrzymania wysokiej jakości szkoleń zgodnie z normami ISO 9001:2015, oraz posiada Międzynarodowy Certyfikat Jakości IQnet.  

Na moich szkoleniach zawsze stawiam na maksimum wiedzy połączonej z praktyką - zarówno na sztucznych skórkach jak i modelkach. Skupiamy się na wiedzy teoretycznej, która jest podstawą dobrego zrozumienia materii pigmentacji, a także ćwiczeniach praktycznych i praktyce na modelkach. Każdemu uczestnikowi poświęcam maksimum swojej uwagi. Ponieważ podstawą dobrego szkolenia jest jego jakość, oraz relacja uczestnik-trener, a same szkolenia odbywają się w kameralnych grupach. Specjalnie przygotowana formuła szkoleniowa powoduje, że każdy z kursantów bez obaw i strachu jest w stanie później samodzielnie i zgodnie z zasadami wykonywać zabieg makijażu permanentnego. W ofercie posiadam szkolenia dla osób początkujących w zawodzie jak i doszkolenia dla osób, które już pigmentują, rozszerzające ich wiedzę oraz poprawiające technikę pracy.

Szkolenia skrojone są na miarę potrzeb uczestników, przez co każdy znajdzie szkolenie odpowiednie do jego potrzeb. Samo zakończenie kursu nie kończy moje współpracy z kursantem - przeciwieni, przez jeszcze kilka miesięcy po, jestem do ich dyspozycji - bo wiem, jak ważne jest wsparcie i mentoring w tym trudnym i wymagającym zawodzie.  Witam w moim świecie. Krzysztof Majerski P.S. Jeżeli masz jakieś pytania - zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, bo wiem że wybór szkolenia i drogi kariery, nie jest tak łatwy jakby się mogło wydawać.

Moje certyfikaty

moje prace

Uwielbiam dzielić się wiedzą z innymi 🤍 tym razem odwiedziła mnie Iwona z Norwegii 🇳🇴 która poznała moje techniki pigmentacji pudrowych brwi Powder & Ombre Brows 👍🏻 wykonała 2 piękne pigmentacje pigmentami Biotek 🤍 Gratulacje
Czasami warto wyjść ze swojej strefy komfortu 🤍 zakwalifikowałem się do mistrzostw w makijażu permanentnym i były to moje 3 mistrzostwa w jakich miałem przyjemność uczestniczyć jako finalista. I to jeszcze jako jedyny uczestnik z Polski, nie wspominając jeszcze jako facet co cieszyło się wielkim zainteresowaniem. 

Tym razem otarłem się o podium, ale nie po nie jechałem. Chciałem sobie coś udowodnić i zrobiłem to 🤍 a czy z tytułem czy bez nie ma znaczenia… mam teraz cudowne wspomnienia 🤍 

Krzysztof
To był dla mnie wyjątkowy weekend 🤍 Dostałem się do finału mistrzostw makijażu permanentnego @beauty_duesseldorf w Niemczech 🇩🇪 i startowałem w kategorii usta. Samo wydarzenie, atmosfera i organizacja na wysokim poziomie 🤍 To są moje 3 mistrzostwa w jakich miałem przyjemność brać udział w roli uczestnika. Dziękuję mojej modelce @slazyk_sylwia za wszystko 🥰
Moja piękna klientka w makijażu permanentnym ust 🤍 Dziękuję za zaufanie. Kolor Super Model od @biotekpermanentmakeup
Dla każdego specjalisty to największa nagroda, gdy słyszy takie miłe słowa od klientki 🤍 Żadne pieniądze nie są w stanie spowodować takiego szczęścia. Dziękuję Wam za zaufanie którym mnie obdarzacie i możliwość tworzenia pięknych metamorfoz!

Makijaż Permanentny | PMU | Brwi Pudrowe | Bezkonturowe Usta | Kraków
Marka @biotekpermanentmakeup ufundowała dla finalistki Mistrzostw Polski niezwykły set topowych pigmentów do brwi i ust 🤍 Gratulacje @blume_justyna_augustowska 🏆 piękne prace i zasłużone miejsce na podium 🤍 

Biotek • pmu • makijaż permanentny
Kategoria GRAND MASTER którą miałem przyjemność oceniać podczas Mistrzostw Polski organizowanych przez Art Pmu, to najwyższy poziom, gdzie 12 finalistek miało do wykonania pigmentację brwi, ust oraz powiek w ciągu 5 godzin! Jest to trudna konkurencja tym bardziej gratulacje dla wszystkich uczestniczek 🤍