="Praca

Praca od 23/03/2020r

23 marca 2020

  

Szanowni Państwo.

  Z uwagi na stan epidemii w naszym kraju, od zeszłego tygodnia zdecydowaliśmy się na zawieszenie i ograniczenie świadczenia usług w naszych salonach do odwołania.
Kwestie higieny jak również bezpieczeństwa Klientów oraz naszych pracowników od początku były dla nas najważniejsze, o czym zapewne mieli Państwo przyjemność przekonać się korzystając z naszych usług – a mam na myśli:

  • jednorazowe artykuły higieniczne (rękawiczki, prześcieradła, opaski, bielizna , obuwie),
  • dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń,
  • dezynfekcja skóry klienta przed zabiegiem,
  • higieniczne warunki pracy personelu.

Mając na uwadze rozpoczęte przez niektórych z Państwa serię zabiegów w których należy bezwględnie przestrzegać zaleceń odstępów, jak również uwzględniając otrzymane zapytania postanowiliśmy w najbliższym tygodniu umożliwić niektórym z Państwa skorzystanie z części zabiegów, pod hasłem: „Zabiegi – SOS”, z zachowaniem wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej dla gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich.

Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy wymaga radykalnych kroków, nie mniej poczuwamy się również do odpowiedzialności za naszych klientów (rozpoczęte terapie zabiegowe) jak i doceniamy zaufanie jakim nas obdarzyli rozpoczynając korzystanie z usług naszej firmy.

  • Do Państwa dyspozycji pozostaje okrojony skład naszej załogi, w mniejszej niż standardowo ilości godzin, z wybranymi zabiegami z naszej oferty.
  • W gabinecie podjęte zostały środki ostrożności, które zapewnią „ bezkolizyjną” obsługę pomiędzy klientami co dodatkowo, pozwoli nam na dochowanie procedur higienicznych i septycznych pracy.
  • Zapewniamy, że od zawsze stosujemy najwyższe standardy w zakresie higieny oraz dezynfekcji, ponadto każdy klient przed wizytą proszony będzie o umycie oraz dezynfekcję dłoni.
  • Uprzejmie prosimy, aby Ci z Państwa, którzy w okresie ostatnich 2-3 tygodni powrócili z zagranicy lub mieli kontakt z takimi osobami, powstrzymali się z dokonywaniem rezerwacji do przez kolejne 2-3 tyg.
  • Jeżeli zauważą Państwo u siebie objawy takie jak gorączka, kaszel , duszności, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie drogą telefoniczną, celem zmiany terminu wizyty.
  • Prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących do salonu.Osoby które z oczywistych względów nie zdecydują się na wykonanie zabiegów w najbliższym czasie, zapraszamy do ich kontynuowania po okresie sugerowanej kwarantanny, nie mniej z uwagi na zbyt długie odstępy pomiędzy sesjami zabiegów, nie ponosimy odpowiedzialności za brak lub niezadawalające efekty zabiegów. Jesteśmy natomiast skłonni każdy z Państwa przypadków potraktować, jak zwykle, indywidualnie.

Decyzja została podjęta świadomie przez Zarząd Spółki i prosimy o jej uszanowanie.

MURZYN BARTOSZ

Prokurent Spółki

Rezerwacji można dokonać – ON-LINE & TELEFONICZNIE :

KRAKÓW – www.moment.pl/viciclinic Tel. 509 099 199
NOWY SĄCZ – www.moment.pl/viciclinicns Tel. 575 085 688
STALOWA WOLA – www.moment.pl/viciclinicsw Tel. 575 085 686

Zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawrisuem.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-potencjalnym-ryzykiem-zakazenia-koronawirusem/
Powróć do listy artykułów
Trener Regionalny
="Trener

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u203903295/domains/krzysztofmajerski.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u203903295/domains/krzysztofmajerski.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u203903295/domains/krzysztofmajerski.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110