Makijaż Permanentny Powieki

Makijaż Permanentny Powieki

Makijaż permanentny powiek pozwala na piękne podkreślenie oprawy oka każdego dnia, poprzez zagęszczenie delikatnie lini rzęs po klasyczny eyeliner czy tez mocniejszą wersje kreski cieniowanej na powiece w stylu ombre.

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po intensywnych ćwiczeniach fizycznych czy pływaniu. Taki efekt jest możliwy tylko dzięki makijażowi permanentnemu. Twoje rzęsy będą się wydawały grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej powiece.

Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem, dla osób nielubiących lub nieumiejących się malować.

Można wybrać miękką kreskę w linii rzęs, która sprawi że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste lub jeśli wolisz mocniejszy makijaż, można wykonać grubszą kreskę, dekoracyjną. Taki makijaż w zdecydowany sposób poprawi wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twój wzrok będzie hipnotyzujący.

Rezerwacje terminów: 
VICI CLINIC
https://vici.clinic/kontakt/
tel. 509 099 199

Ważne informacje o zabiegu Makijaż Permanentny Powieki

Przed zabiegiem

Przez 3 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie tabletek HEVIRAN ( na receptę ). Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować naszego specjalistę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym. Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Zaleca się przez kilka dni przed zabiegiem wykonywanie peelingu ust, za pomocą szczoteczki do zębów. Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą szalika bądź apaszki. Może się przydać jeśli usta będą bardzo spuchnięte po zabiegu.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej dopigmentowaniu ( 4-8 tygodni od pierwszego zabiegu) efekt jest korygowany i wzmacniany. Można wtedy zmienić wcześniej użyty kolor. Przez 3-5 dni po zabiegu należy przyjmować tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, drapać i dotykać pigmentowanego miejsca. W żadnym wypadku usta nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane i otrzymane przez linergistke. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem.

Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Metody Pigmentacji powiek

ZAGĘSZCZENIE RZĘS - DÓŁ

Delikatnie podkreślenie lini wieńca rzęs na dolnej powiece dzięki czemu uzyskujemy bardzo subtelny i niezwykle naturalnie efekt podkreślonego spojrzenia.

​Stosowana do każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

600 zł + dopigmentowanie

ZAGĘSZCZENIE RZĘS - GÓRA

Delikatnie podkreślenie lini wieńca rzęs na górnej powiece dzięki czemu uzyskujemy bardzo subtelny i niezwykle naturalnie efekt podkreślonego spojrzenia.

​Nie zalecana dla osób z tłustą skórą oraz skóry dojrzałej.

600 zł + dopigmentowanie

ZAGĘSZCZENIE RZĘS GÓRA & DÓŁ

Delikatnie podkreślenie lini wieńca rzęs na dolnej i górnej powiece dzięki czemu uzyskujemy bardzo subtelny i niezwykle naturalnie efekt podkreślonego spojrzenia.

1 000 zł + dopigmentowanie

EYELINER KLASYCZNY

Wyraźne i mocne podkreślenie spojrzenia dzięki klasycznej kresce dekoracyjnej z wyciągniętym delikatnym ogonkiem na górnej powiece

Stosowana do każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

800 zł + dopigmentowanie

EYELINER CIENIOWANY

Wyraźne i delikatne podkreślenie spojrzenia dzięki cieniowanej kresce dekoracyjnej z wyciągniętym i wypruszonym delikatie ogonkiem na górnej powiece.

​Stosowana do każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

1 000 zł + dopigmentowanie

Makijaż Permanentny Powieki - Sprawdź jak SIĘ wykonuje