Makijaż Permanentny Usta

Makijaż Permanentny Usta

Makijaż permanentny ust pozwala na skorygowanie kształtu, wyrównanie asymetrii i uzupełnienie czerwieni wargowej delikatnymi technikami bezkonturowymi dające efekt błyszczyka lub mocniejszy pozwalający na uzyskanie efektu pomadki.

Dzięki makijażowi permanentnemu ust szminka nie będzie Ci już praktycznie potrzebna, a usta cały czas będą wyglądały pięknie. Kształt ust będzie idealny, a kolor świeży i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała poprawiać makijażu po jedzeniu, ćwiczeniach czy pocałunkach. Twoje usta zawsze będą nienaganne, bez względu na okoliczności.

Na początku wybiera się kolor z obszernej palety barw, który odświeży usta i doda Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie starannym rysunkiem podkreśla się kontur warg, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd. Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu. Do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać.

Należy pamiętać, że ten sam kolor u każdej osoby da inny efekt, gdyż każda z Pań ma inną czerwień wargową. Jedne usta są jasne, inne ciemne, różowe, sine, czerwone… Dlatego nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć, jaki będzie ostateczny efekt. Przy drugim zabiegu można jednak zmienić kolor, jeśli wcześniej otrzymany nie będzie odpowiadał.

Makijażem permanentnym można nadać ustom nasyconego koloru, w przypadku gdy nasze usta naturalnie mają mało pigmentu, można je również powiększyć, skorygować ich asymetrię i dysproporcję między górną a dolną warg. Kontur ust z cieniowaniem pozwoli na ich uwydatnienie. Zaznaczając kontur kolorem, który wybrałyśmy na całą pigmentację, otrzymamy efekt bardziej naturalny, a obrysowując kontur o 1-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej pięknie zaznaczymy usta.

Ważne informacje o zabiegu Makijaż Permanentny Usta

Przed zabiegiem

Przez 3 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie tabletek HEVIRAN ( na receptę ). Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować naszego specjalistę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym. Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Zaleca się przez kilka dni przed zabiegiem wykonywanie peelingu ust, za pomocą szczoteczki do zębów. Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą szalika bądź apaszki. Może się przydać jeśli usta będą bardzo spuchnięte po zabiegu.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej dopigmentowaniu ( 4-8 tygodni od pierwszego zabiegu) efekt jest korygowany i wzmacniany. Można wtedy zmienić wcześniej użyty kolor. Przez 3-5 dni po zabiegu należy przyjmować tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, drapać i dotykać pigmentowanego miejsca. W żadnym wypadku usta nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane i otrzymane przez linergistke. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem.

Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Metody Pigmentacji ust

AQUARELLE LIPS

Bezkonturowa technika pigmentacji, pozwalająca na akwarelowe nasycenie ust, poprzez transparentne nałożenie koloru – po wygojeniu bardzo delikatny efekt błyszczyka. Stosuje się kolory w tonacji róży, nude.

​Stosowana do każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

1 200 zł + dopigmentowanie

SWEET LIPS

Skorygowanie kształtu ust, naznaczając ich kontur który uzupełni ubytki w czerwieni wargowej, poprawiając łuk kupidyna w górnej wardze, mocne cieniowanie od konturu w kierunku delikatnego cieniowania śluzówki.

​Stosowana do każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

1 200 zł + dopigmentowanie

FULL COLOR LIPS

Mocne podkreślenie konturu ust oraz wypełnienie ich pełnym odcieniem na całej czerwieni wargowej jednym odcieniem – po wygojeniu efekt pomadki. Stosuje się mocne, nasycone kolory od czerwieni po fuksje.

​Stosowana do każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

1 200 zł + dopigmentowanie

Makijaż Permanentny Usta - Sprawdź jak SIĘ wykonuje