Pigmentacja Skóry Głowy

Zabieg mikropigmentacji polega na płytkim wprowadzeniu w skórę głowy, specjalnym urządzeniem z jednorazowymi igłami pigmentu, celem odtworzenia wygląd naturalnych mieszków włoskowych. W zależności od metody zabieg może trwać od 1 do 6 godzin.

Pełen efekt zabiegu mikropigmentacji skóry głowy po serii zabiegów niczym nie będzie się różnić od własnych naturalnych mieszków włosowych i jest nie do rozpoznania nawet dla osób wpatrujących się w głowę osoby, która poddała się zabiegowi mikropigmentacji.

Efekty zabiegu mikropigmentacji.

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy-daje efekt gęściejszych włosów w przypadku ich przerzedzenia. Dzięki niemu nie widać jasnych miejsc prześwitujących przez rzadko rosnące włosy na skórze głowy. Ten efekt mikropigmentacji odpowiedni jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy mają włosy na całej głowie, jednak jest ich zdecydowanie za mało by czuć się komfortowo. Natomiast w przypadku całkowitego ścięcia włosów-ogolenia głowy, zabieg mikropigmentacji daje efekt wizualny podobny do ścięcia włosów na krótko, na całej głowie. Efekt ściętych włosów jest widoczny zarówno w miejscu, gdzie włosy zostały ścięte naprawdę ( zwykle w tylnej części głowy ), jak i w miejscu, gdzie tych włosów już nie było z powodu wypadnięcia-najczęściej z przodu i na środku głowy.

 

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy przeznaczony jest dla wszystkich osób, którzy borykają się w swoim życiu z nadmierną utratą włosów w wyniku ich przerzedzenia, wypadaniu. Zabieg ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów i etapów utraty włosów, dla osób w każdym wieku oraz dla wszystkich kolorów i rodzajów skóry.

W zabiegu mikropigmentacji skóry głowy używamy wyłącznie bezpiecznych i stabilnych pigmentów marki Long Time Liner które specjalnym urządzeniem, jednorazowymi igłami wtłaczane są do skóry głowy i występując samodzielnie, symulują mieszki włosowe. W zależności od potrzeb możemy użyć kilku różnych odcieni barwników, by subtelnie tworzyć wypełnienia, efekt 3D które nie będą się różniły od kolorów naszych włosów.

 

Zalety i możliwości zabiegu mikropigmentacji.

Jeśli chodzi o mikropigmentację skóry głowy możemy z powodzeniem walczyć z wieloma naszymi niedoskonałościami. Niektóre z nich zostały wymienione poniżej:

* Ukrycie łysienia na czubku głowy

* Ukrycie łysienia na zakolach głowy

* Mikropigmentacji przy całej głowy

* Ukrycie braków włosów w wyniku łysienia plackowatego

* Kamuflowanie łysienia rozproszonego

Rezerwacje terminów: 
VICI CLINIC
https://vici.clinic/kontakt/
tel. 509 099 199

Ważne informacje o zabiegu Pigmentacja Skóry Głowy

Przed zabiegiem

Należy przez kilka dni stosować jedynie preparaty myjące. Pamietać, aby mocno nawilżyć skórę. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno zażywać substancji oraz leków rozrzedzających krew np. Aspiryna, kofeina i alkohol. Na około godzina przed zabiegiem mikropigmentacji można zażyć lek przeciwbólowy np. Ibuprofen.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu skóra głowy w miejscach wprowadzania pigmentu, może pojawić się zaczerwienienie i niewielka opuchlizna. Są to objawy naturalne występujące i bardzo szybko zanikają. Od razu po zabiegu następuje proce gojenia się miejsc pigmentowanych. Po zabiegu pigment użyty podczas zabiegu wydaje się znacznie ciemniejszy niż kolor włosów, podczas procesu gojenia ( złuszczania ), skóra nabierze naturalnego odcienia, a kolor będzie identyczny do naturalnych włosów.

* Do 3 dni po zabiegu należy przestrzegać higieny skóry przez jej przemywanie wyłącznie z zastosowaniem przegotowanej wody, nie wolno używać żadnych kosmetyków

* Do 7 dni po zabiegu nie wolno przeciążać organizmu wysiłkiem fizycznym

* Pojawienie się strupków w miejscach pigmentowanych jest naturalnym procesach gojenia i nie należy go zdrapywać

* Nie wolno korzystać z basenów, sauny i kąpieli słonecznych ( solarium, słonce )

Po zagojeniu

Efekt zabiegu mikropigmentacji skóry głowy utrzymuje się minimum 1-3 lat jednak czas ten uzależniony jest od indywidualnej reakcji skóry na zabieg i w niektórych przypadkach należy dokonać zabiegu odświeżającego w blednących miejscach.

Właściwa pielęgnacja i przestrzeganie zaleceń może wpłynąć na trwałość miejsca pigmentowanego na dłuży czas.

Metody pigmentacji głowy

ZAGĘSZCZENIE NATURALNYCH WŁOSÓW

Krzysztof (Krakow) OD 1500,00 zł do 7900,00zł

EFEKT OGOLONEJ GŁOWY - CAŁA GŁOWA

Krzysztof (Krakow) - 7900,00 zł

EFEKT OGOLONEJ GŁOWY - SZCZYT GŁOWY

Krzysztof (Krakow) - 1800,00 zł

EFEKT OGOLONEJ GŁOWY - ZAKOLA

Krzysztof (Krakow) - 1800,00 zł

EFEKT OGOLONEJ GŁOWY - ZAKOLA + SZCZYT I TYŁ GŁOWY

Krzysztof (Krakow) - 4500,00 zł