Usuwanie Laserem

Laserowe usuwanie Makijażu Permanentnego laserem Q-Switch ND:YAG przychodzi z pomocą, gdy twoje brwi, usta lub powieki wymagają korekty z uwagi na np. źle dobrany kształt bądź kolor makijażu.

Makijaż trwały powinien zdobić kobietę i podkreślać jej piękno. Trzeba pamiętać, że będzie z nami przez kilka najbliższych lat, dlatego decyzja musi być dokładnie przemyślana, a osoba którą wybierzemy sprawdzona i doświadczona. Która z nas nie marzy o pięknych i idealnych brwiach? O idealnym kolorze ust, który nie rozmazuje się po pierwszej kawie? O perfekcyjnie równych kreskach?

Co zrobić jeśli wybrałyśmy złą linergistkę i wykonany makijaż nie spełnia swojego zadania? Źle nadany kształt brwi sprawia, że wyglądamy groźnie, nasza powieka nagle opada, a oczy wydają się smutne i zmęczone. Brwi wyglądają jak namalowane markerem, kontur ust jest krzywy i za ciemny, a kreska zamiast być ostra wygląda jak rozlana pod skórą…

W takich sytuacjach na pomoc rusza laser do usuwania makijażu permanentnego, dzięki któremu możemy rozjaśnić lub całkowicie usunąć poprzedni makijaż!

Podczas zabiegu pigment poddawany jest działaniu promieniowania laserowego o specjalnie dobranej długości fali 1064nm lub 532nm. Warstwa skóry, w której znajduje się barwnik, absorbuje promienie emitowane przez laser i pod wpływem jego działania pigment oraz komórki, w których się on znajduje ulegają zniszczeniu. Następnie, w ciągu kilku dni po zabiegu są one stopniowo wchłaniane przez układ limfatyczny i usuwane z organizmu.

Korzystamy z innowacyjnej metody i zaawansowanego technologicznie sprzętu. Laser Q-switch w ciągu nanosekund niweluje zmiany barwnikowe różnego rodzaju, także te w postaci tatuaży.
Emitując ultrakrótki impuls, laser rozbija barwnik na bardzo małe elementy, które zostają zneutralizowane i w naturalny sposób usunięte przez organizm. Rewolucyjna technologia Q-Switch pobudza jednocześnie procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji.
Dla uzyskania zadowalającego efektu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie wizyty, przy czym ilość określa osoba wykonująca zabieg, uwzględniając rodzaj zastosowanego barwnika, głębokość makijażu, formę jego wykonania oraz indywidualne oczekiwania klienta. Dla powodzenia terapii laserem Q-Switch niezwykle istotne jest przestrzeganie zaleceń kosmetologa odnośnie pielęgnacji skóry po każdym z zabiegów.
Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim makijażu, warto go profesjonalnie poprawić.

Rezerwacje terminów: 
VICI CLINIC
https://vici.clinic/kontakt/
tel. 509 099 199

Ważne informacje o zabiegu Usuwanie Laserem

Usuwanie makijażu permanentnego laserem

Usuwanie Makijażu Brwi

Pojedynczy zabieg

299 zł

Usuwanie Makijażu Ust

Pojedynczy zabieg

299 zł

Usuwanie Makijażu Powiek

Pojedynczy zabieg

299 zł