SZKOLENIE ZAAWANSOWANE – MASTERCLASS – 1 DNIOWE

Szkolenie dla osób zaawansowanych, które podniesie twoje umiejętności z wybranych technik pigmentacji do poziomu eksperckiego.

Szkolenie z makijażu permanentnego MasterClass w Majerski Academy to kształcenie, które pozwoli Ci się stać ekspertem z dziedziny makijażu permanentnego brwi lub ust i wprowadzić do swojego gabinetu nowe usługi. Szkoleniowiec Krzysztof Majerski podzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z pigmentacji brwi Powder & Ombre Brows oraz ust Aquarelle Lips, Sweet Lips. Szkolenie dedykowane jest dla osób zaawansowanych, chcącym doszlifować poznane techniki mikropigmentacji brwi i ust. Podczas trwania tego intensywnego szkolenia dowiesz się jak wykonywać od podstaw zabiegi PMU, jak wykonywać perfekcyjny rysunek, dobrać odpowiedni pigment do klienta i wiele więcej. A wszystko to podczas bardzo intensywnego szkolenia w zaledwie 1 dzień.

Szkolenie poprowadzi certyfikowany linergistka marki Long-Time-Liner® Krzysztof Majerski oraz trener makijażu permanentnego w Majerski Academy w Krakowie której jest założycielem. W 2019 wziął udział w prestiżowych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski „International PMU Championship”, na których zajął III miejsce, zyskując tytuł II Vice Mistrza Polski w Makijażu Permanentnym. Uczestniczy w wielu kongresach w Polsce, Ukrainie czy Włoszech, w których brali udział mistrzowie z całego świata. Od 2017 roku cyklicznie prezentuje swoje nowatorskie techniki pigmentacji brwi ( Powder & Ombre Brows ) oraz ust ( Sweet Lips ) podczas prestiżowych wydarzeń w branży Beauty Forum w Warszawie oraz Kongresu LNE w Krakowie.

Szkolenie MasterClass obejmuje 1-dniową naukę w 8-godzinnym systemie dziennym podzielonym na moduły pracy i przeznaczona jest dla osób zaawansowanych. Ćwiczenia przeprowadzane są zarówno na sztucznych skórkach jak i na modelkach zapewnianych przez Majerski Academy. Podczas szkolenia kursant pracuje na swoim urządzeniu lub może spróbować pracy na urządzeniu marki Long-Time-Liner®. Podczas szkolenia wykorzystywane są najlepsze pomoce dostępne na rynku – pigmenty marki Long-Time-Liner®.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia i zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej z wykonywania poznanej metody pigmentacji.

Nasze szkolenia

Możliwość płatności ratalnej

Podczas zakupu szkolenia możesz skorzystać z płatności ratalnej PayU, to wszystko za jednym kliknięciem, wprost w naszym sklepie.

Podstawowe informacje

Czas trwania: 1 Dzień / 8 Godzin

Ilość osób: 1 – 4 Osoby

Cena: 3.000 ZŁ (netto)

Dla kogo? Osoby Zaawansowane

 

Metody

Podczas szkolenia MasterClass dla osób zaawansowanych przedstawiane są metody pigmentacji w zależności od wybranego obszaru zabiegowego: brwi ( Powder Brows / Ombre Brows ), ust ( Aquarelle Lips / Sweet Lips )

Harmonogram szkolenia

DZIEŃ I

• Część teoretyczna,
• Praca na skórkach,
• Ćwiczenia na 1 modelce,

Szczegółowy program szkolenia

Program szkolenia

Część teoretyczna:

 • zasady prawidłowego dobrania kształtu oraz pigmentu do urody klientki;
 • czynniki wpływające na trwałość makijażu permanentnego;
 • technika pigmentacji prezentowaną metodą; Ombre Brows / Aquarelle Lips / Sweet Lips;
 • zasady prawidłowej pielęgnacji pozabiegowej;
 • panel dyskusyjny.

 

Część praktyczna:

 • ćwiczenia pigmentacji prezentowaną metodą: Powder & Ombre Brows / Aquarelle Lips / Sweet Lips na matach imitujących skórę;
 • praktyczna nauka rysunku wstępnego i prawidłowego doboru kształtu do urody i oczekiwań klientki;
 • pigmentacja na modelce pod okiem szkoleniowca (1 zabieg).

 

Uwaga: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Majerski Academy i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu MasterClass jest ukończenie szkolenia podstawowego.

DZIEŃ I - Harmonogram Szkolenia
Część teoretyczna

10:00 - 12:00

Makijaż permanentny wybranego obszaru. Omówienie technik pracy.

Ćwiczenia praktyczne

12:00 - 13:00

Pigmentacja na matach imitujących skórę.

Przerwa obiadowa

13:00 - 13:30

Część praktyczna

13:30 - 17:00

Praca kursantów na modelkach, pigmentacja poznanymi technikami.

Podsumowanie

17:00 - 18:00

Omówienie wykonanych makijaży, sugestie jak unikać popełnionych błędów w przyszłości, rozdanie certyfikatów.

Udzielę wszelkich informacji dot. szkoleń

Praca Linergisty i Trenera to nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i ciągły rozwój – a ten jak widać po ilości przebytych szkoleń u najlepszych trenerów w Polsce i na świecie, jest dla mnie bardzo ważny.

Skontaktuj się

Klauzula informacyjna:

Uwaga: Program i harmonogram szkolenia objęty jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Majerski Academy i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 • BUR – Baza Usług Rozwojowych LINK DO REJESTRU
 • RIS – Rejestr Instytucji Szkoleniowych – LINK DO REJESTRU
 • Rachunek Bankowy:
  Majerski Academy ul. św. Sebastiana 2, 31-049 Kraków
  Nr rachunku bankowego: 42 1140 2004 0000 3802 8449 1194